parallax background

Para Dönüşüm Programı

Parayla ilgili konularda çoğunlukla önümüzdeki en büyük engel kendimiz oluyoruz. Ya bazı inançlarımız yüzünden yeteri kadar kazanamıyoruz veya yine inançlarımız kazandığımız paranın bereketini görmemize engel oluyor. İşte siz de; • "Ben para adamı değilim" diyorsanız, • paranızı idare etmek konusunda stres ve endişe yaşıyorsanız, • para ile ilgili inaçlarınız yaşam kalitenizi etkiliyorsa değişim için hazır mısınız?
İçerik:
Bu koçluk programı ile öncelikle yaptığımız şey parayla ilgili olumsuz inançlarınızı tespit etmek. İkinci aşamada olumsuz inançların yerine koymak istediğiniz inançları tespit edeceğiz. Ardından da, sizin için en uygun araçları kullanarak inançlarınızın temizlenmesi ve yeni inançların bilinçaltınıza yerleştirilmesi aşaması geliyor.
Fayda:
Bu programın en önemli faydası, parayla ilgili olarak kendi kendinize koyduğunuz blokajları, sınırlamaları ve psikolojik engelleri kaldırması. Böylece gerek para kazanırken, gerekse harcarken veya biriktirmeye çalışırken yaşadığınız zorlukların büyük bölümünden kurtulmuş olacaksınız. Suçluluk hissetmeden, kendine güvenerek ve keyifle para kazanacak ve harcayacaksınız.
Özellik:
Para dönüşüm programı toplam 3 ay süren bir koçluk programı İlk ay haftada 1, sonraki 2 ay 15 günde 1 olmak üzere toplam 8 görüşme ve koçluk desteğini kapsıyor. Koçluk çalışmalarının büyük bir bölümü ilk ayda gerçekleşiyor. Son iki ay ise sonuçları birlikte takip edecek ve gerekiyorsa yeni inançları güçlendirme çalışmaları yapacağız.

Gelişmelerden, Duyurulardan;
Haberdar Olun.