parallax background

Borçlardan Özgürleşin

Parayla ilgili en büyük ve önemli çıkmazlardan biri, borçlar...
• Sürekli borç ve kriz içinde misiniz? • Borçların biri bitmeden diğeri mi başlıyor? • Borcu borçla mı kapatmaya çalışıyorsunuz? • Gereksiz harcamaların önüne geçemiyor musunuz? Bir harcama ve ödeme planı geliştirmek, borçları ödeyebilmek için detaylı bir bütçe geliştirmek için yanınızdayım.
İçerik:
Öncelikle borçlarınızla ilgili bir durum tespiti yapıyor, borçların cins, miktar ve vadelerini belirliyoruz. Borçlardan sonra analizini yaptığımız ikinci konu harcamalarınız: Aylık harcama listesi yapıyor, harcama alışkanlıklarınızı değerlendiriyor, istek ve ihtiyaçlarınızı nasıl ayırdığınıza bakıyoruz. Bütçe yaparak borçlarınızı, harcamalarınızı ve diğer finansal kalemleri bütçeye yerleştiriyor; borçlardan kurtulmak ve gelir gider dengesi kurmak yönünde hedefinizi belirliyoruz.
Fayda:
Nakit akışı uygulaması ile harcama alışkanlıklarınızı görecek ve değiştirecek, bütçe uygulaması ile bir ödeme planı oluşturacak ve olmayan parayı harcamaktan kurtulacaksınız. Borçlarınızdan özgürleşeceksiniz.
Özellik:
Borçlardan Özgürleşin programı toplam 5 ay süren bir koçluk programı. İlk ay haftada 1, sonraki 4 ay 15 günde 1 olmak üzere toplam 12 görüşme ve koçluk desteğinden oluşuyor. İlk ay daha çok analizle geçiyor, sonraki aylarda harcama alışkanlıkları, borçların yapılandırılması, birikim eğilimleri takip ediliyor ve gerekiyorsa yeni stratejiler belirliyoruz.

Gelişmelerden, Duyurulardan;
Haberdar Olun.