parallax background

Bolluğu Çoğaltın

Bazen de amaç "bir kenara para koymak" oluyor...
• Borcunuz yok ya da çok az,
• İyi para kazanıyor ama nereye harcadığınızı anlamıyorsunuz,
• Gelecek için bir şeyler yapmak gerektiğini düşünüyor, bir emeklilik planı yapmak ve / veya çocuklarınızın üniversite eğitimi için para biriktirmek istiyorsunuz.
Yatırım yaparken bir yandan da borçsuz kalmak istiyorsanız bu çalışma size göre.
İçerik:
Aylık harcama listesi yapıyor, harcama alışkanlıklarınızı değerlendiriyor, istek ve ihtiyaçlarınızı nasıl ayırdığınıza bakıyoruz. Bütçe yapıyor ve gelir gider dengenizi kuruyoruz. Tasarruf prensiplerini öğreniyor, birikim yapmak için size uygun alternatifleri değerlendiriyor ve birikim ya da emeklilik hedefinizi belirliyoruz.
Fayda:
Hem bugün keyifle para harcayacak, hem de gelecek için güvende hissetmenizi sağlayacak birikimler yapacaksınız. Finansal özgürlüğün tadını çıkaracaksınız.
Özellik:
Bolluğu Çoğaltın programı toplam 5 ay süren bir koçluk programı. İlk ay haftada 1, sonraki 4 ay 15 günde 1 olmak üzere toplam 12 görüşme ve koçluk desteğinden oluşuyor. İlk ay daha çok analizle geçiyor, sonraki aylarda harcama alışkanlıklarınızda değişiklikler yapıyor, birikim hedeflerinizi nasıl ve ne kadar gerçekleştirdiğinizi takip ediyor ve gerekiyorsa yeni stratejiler belirliyoruz.

Gelişmelerden, Duyurulardan;
Haberdar Olun.