Olumlamalar

03 Mayıs 2011 | Makaleler, Olumlamalar, Üyelere Özel | 5 yorum

“Üyelere özel” bölümünde 4 haftalık e-kurstan sonra yeni konumuz olumlamalar..

Hayatımızda birşeyleri değiştirmek ve dönüştürmek istiyorsak, bunun için temelde olması gereken bazı şeyler var:

1. Kendini sevmek: Bu konu benim için çok önemlidir, kitabım da bununla başlar zaten. Dünyayı güzellik kurtaracaktır ve de bir insanı sevmekle başlayacaktır herşey.. O bir insan da kim biliyor musunuz, biz kendimiziz!..

Devamını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz..

Üye giriş

5 yorum

 1. Selam güzel arkadaşım.
  Canımın sanırım bir çok kişinin ortak derdi iş bulmak. Olumlama yazarken bu konuya öncelik tanırsan çok sevinirim. Ben bildiklerimi yapıyorum ama yeterli olmuyor sanırım.
  öptüm çok, sevgiler.

 2. merhaba,
  çocuklarımız ile ilgili özellikle ayrılmış anne babaların çocuklarıyla ilişkilerinde eksik kalan duygularının şifalanması tamamlanması, inatçılık gibi yorucu davranışlarının şifalanması, karşılıklı sevgi dolu ,doğru ilişkiler kurabilmek adına olumlamaların yer alması çok yerinde olur diye düşünüyorum. Şimdiden ellerinize emeğine sağlık.

  Sevgiyle, Aşkla ,Hoşça
  KALIN

 3. merhaba çiğdem hanım
  ne zaman bir iş görüşmesine gidecek olsam yada bir sınavın açıklandığını duysam ne kadar çok istersem isteyeyim çalışmayı içimde garip bir panik duygusu başlıyor gitmek başvurmak istemiyorum evden dışarı adım atmak gelmiyor içimden ve devamlı erteliyorum.Sorunun neyden kaynaklandığını bilmiyorum. benim bu sorunum içinde bir olumlama önerirseniz çok sevinirim.
  sevgiyle kalın…

 4. Sevgili Güngör,
  sevgili Dilara,
  sevgili Ebru,

  İlk 4 grup (kendini sevmek, kendini affetmek, başkalarını affetmek ve şükretmek) olumlamalardan sonra istediğiniz olumlamalar geliyor.. :)

  sevgilerimle..

 5. MERHABA ÇİĞDEM HANIM öncelikle size çok teşekkür ederim.Sizinle yaptığımız görüşmeler bana yeni bir yol açtınız düşüncelerimden tutun hayatımda farkındalığı yarattınız evet İlk 4gurup çok önemli kendini sevmekle başlıyor ben kendimi sevmeyi öğrenmeye kendimin yanlışlarımı, kusurlarımı, hatalarımı affetmeyi ve karşımdakinide affetmeyi başladığımdan beri hayatım çok daha güzel ve şüküretmek hayatıma kimler girdiyse iyi veya kötü bana bir deneyim yaşattıkları için şükürler olsun. Çiğdem hanım sizi karşıma çıkaran ve tanışmama sebep olan ALLAH’ıma şükürler olsun iyiki hayatıma girdiniz yolunuz açık başarılarınızın daim olmasını dilerim.Herşey gönlünüzce olsun.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>